Działania na rzecz ochrony środowiska

Edukacja ekologiczna jest podstawą działań na rzecz ochrony środowiska. Firma Kazar proponuje rozwiązania, które wspierają edukację, skłaniają do aktywnego działania lub są nośnikiem informacji.
Jednym z narzędzi do działań pro-ekologicznych jest torebka Auto-Bag – mobilny kosz na odpady, będący jednocześnie gadżetem edukacyjnym. Doskonała propozycja dla instytucji, organizacji, firm z branży motoryzacyjnej, transportowej.
Innym innowacyjnym pomysłem jest MPE – Miejski Punkt Elektroodpadów. Urządzenie idealnie wpisuje się w miejską przestrzeń, jest nośnikiem informacji (duża powierzchnia reklamowa) i zarazem punktem zbiórki małych elektroodpadów, w tym odpadów niebezpiecznych.

lisc

 

iko_kartkaEdukacja uświadamia, jakie wyzwania stoją przed nami.
Ochrona środowiska jest naszym obowiązkiem, nie wyborem.

 

przyklady_realizacji_autobag

iko_strzalkaEdukacja za pomocą
nie-zwykłej torebki

 

Torebka AUTO-BAG jest wykonana z trwałego papieru. Można wrzucać do niej wilgotne i tłuste śmieci. Swobodnie pomieści, kubki, puszki oraz butelki po napojach. Można ją powiesić lub przykleić w dowolnym miejscu w samochodzie. Torebka AUTO-BAG świetnie sprawdza się jako mobilny kosz na śmieci w domu, w biurze lub w hotelu. Może być wykorzystywana również w autokarze, pociągu, samolocie, a także na plaży, na łodzi lub jachcie. Przeczytaj więcej o możliwościach wykorzystania torebki na www.auto-bag.pl

Torebka Auto-Bag dla wielu urzędów miast, gmin i instytucji stała się idealnym narzędziem promocji pro-ekologicznych zachowań i materiałem informacyjnym o sposobach segregacji w danej miejscowości.

 


iko_strzalkaZbiórka elektroodpadów
w przestrzeni miejskiej

 

MPE – Miejski Punkt Elektroodpadów funkcjonuje w przestrzeni publicznej jako nośnik informacji oraz pojemnik na małe elektroodpady. Duża powierzchnia reklamowa daje możliwość wykorzystania jej komercyjnie (wparcie dla lokalnego budżetu) lub pro-edukacyjnie. Miejski Punkt Elektroodpadów z powodzeniem wpisuje się w działania z obszaru CSR i spełni oczekiwania zapisów zmian do Ustawy o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym. Zobacz jak działa MPE.

MPE to widoczne i skuteczne narzędzie do informowania, propagowania i uświadamiania, że elektroodpady są odpadami niebezpiecznymi, nie wyrzucamy ich razem pozostałymi odpadami.
MPE_plener2a

 


segragacja_ulica
sprzatanie_ludzie

 


Firma KAZAR wprowadza wiele innowacji
w obszarze działań edukacyjnych.

Masz pomysł?
Chcesz zrealizować projekt edukacyjny?

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.
Zapraszamy do kontaktu

edukacja_graf