Chronimy i edukujemy

Misją firmy Kazar jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań pomagających chronić środowisko naturalne oraz propagowanie świadomości ekologicznej. Naszym Klientom instytucjonalnym i indywidualnym dostarczamy pojemniki dwu- i czterokołowe, kosze uliczne, pojemniki do segregacji oraz pojemniki specjalistyczne. Wszystkie oferowane produkty spełniają normy i posiadają certyfikaty wymagane w Unii Europejskiej.

Wszędzie tam, gdzie można mieć wpływ na ochronę środowiska

Docieramy do firm komunalnych, urzędów miast i gmin, zakładów przemysłowych a także do sklepów ogrodniczych i Klientów indywidualnych. Nasza wiedza i chęć rozwoju spotyka się z uznaniem konsumentów.

Na rynku jesteśmy od 2004 roku.

W 2005 roku otrzymaliśmy nagrodę- Złoty Laur Konsumenta 2005, przyznawaną przez Przegląd Gospodarczy. Nasze podejście i umiejętności przekładają się na zaufanie naszych Partnerów i Klientów, czego efektem jest dynamicznie rosnąca sprzedaż. Z zamiłowania do dbałości o środowisko staramy się przewidzieć przyszłe trendy i dostosowywać naszą ofertę do rosnącej świadomości ekologicznej

Zapraszamy do współpracy placówki ekologiczne

W trosce o edukację ekologiczną i przyszłość naszego środowiska naturalnego, firma KAZAR chętnie wspiera działania podnoszące świadomość proekologiczną. Zapraszamy przedszkola, szkoły, instytucje publiczne oraz organizacje ekologiczne do kontaktu z naszym biurem.


Dbamy o naszych klientów. Proponujemy rozwiązania, doradzamy.
Zapewniamy serwis oraz transport.

Serwis

Na wszystkie oferowane produkty udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Istnieje możliwość zakupu części zamiennych oferowanych w naszym katalogu, takich jak np: kółka, ośki, pokrywy, elementy montażowe itp. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt z naszym biurem

Transport

  • Dowóz pojemników do Klientów.
  • Terminowość dostaw.
  • Odpowiednie zabezpieczenie towaru w transporcie.
  • Pomoc przy rozładunku.